WAKACJE 2022  z  Klubem Taneczno-Sportowym ACTIVUS

Wystartowały zapisy !

  • PÓŁKOLONIE   SPORTOWE      turnus I  27.06-01.07              turnus II   4-8.07

wiek 7-10 lat i 12-16 lat, półkolonie przeznaczone dla  chłopców i dziewczynek chcących spędzić aktywnie i sportowo wakacje. Opieka od 8.30-15.30 wykwalifikowanej kadry i instruktorów sportowych, obiad i podwieczorek. Program sportowy: gry i zabawy ruchowe , różne dyscypliny sportowe (piłka nożna, siatkówka, karate itp. nauka pływania na deskach SUP, rowery, wodny plac zabaw , olimpiada sportowa, plaża i kąpiele w jeziorze. Najbardziej wakacyjne półkolonie w okolicy bo korzystamy z uroków wspaniałej plaży i infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Gminie Dopiewo GOSiR i Owocowa Plaża w Zborowie. Koszt 750 zł. To półkolonie, na których Twoje dziecko poczuje się jak na prawdziwych aktywnych wakacjach !  Zobacz jak nasi uczestnicy bawili się w zeszłym roku.

Zdjęciakliknij tutaj
Film – kliknij tutaj

  • CAMP  TANECZNO-SPORTOWY     17-24.07   Borne Sulinowo

wiek 7-11 lat i 12-16 lat , przeznaczony dla dzieci i młodzieży, które mają doświadczenie  taneczne, gimnastyczne, akrobatyczne, Wyjazd jest otwarty również dla dzieci spoza Activusa   Program: zajęcia taneczne 4-5 godzin dziennie ( street dance, modern jazz, balet akrobatyka, tworzenie choreografii turniejowej, kajaki, rowery, motorówki i zakwaterowanie w piękny hotelu Marina położony nad samym jeziorem. Hotel Marina, Borne Sulinowo. Koszt 1790zł zawiera transport, pełne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry i instruktorów tańca, opłaty za atrakcje na miejscu kajaki + rowery.

Zdjęciakliknij tutaj
Filmfilm 1film 2 

  • WARSZTATY  TANECZNO-AKROBATYCZNE  8-12.08    

wiek 7-11 lat i 12-16 lat przeznaczony dla dzieci i młodzieży z techniki  tańca współczesnego, modern jazzu, hip-hopu, akrobatyki.  Warsztaty/półkolonie całodniowe z obiadem odbywają się w Skórzewie/Dąbrówce ale również prowadzone przez tancerzy i choreografów w Polskim Teatrze Tańca i Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu. Koszt 5 dni 800 zł lub do wyboru każdy dzień 180 zł x ilość dni.

Zobacz jak trenujemy na warsztatach:

Zdjęciakliknij tutaj
Filmkliknij tutaj

ZAPISY info@activus-fitness.pl
imię nazwisko, data urodzenia uczestnika, obóz/półkolonia data turnusu, numer telefonu do rodzica

Organizator : Klub taneczno-sportowy ACTIVUS